вівторок, 7 квітня 2020 р.

8 клас. Площа паралелограма.

Тема. Площа паралелограма.
Мета: ознайомитися з площею геометричної фігури "паралелограм", вміти створювати математичне уявлення про застосування паралелограмів, навчитися вимірювати площу паралелограмів; розвивати креслярські здібності, витримку до креслення об'єкту; виховувати відповідальність за навчання.
Тип заняття: дистанційне.
Хід заняття.
І. Організаційна частина.
Підготувати: зошит, олівець, лінійку, транспортир, гуму.
ІІ. Актуалізація опорних знань.
*Для чого потрібні знання з математики?
*Що таке площа?
*Чому дорівнює сума кутів ен-кутника?
ІІІ. Мотивація навчальної діяльності.
-Шановні учениці і учні, добридень!!! Мотивація буде складатися з наступного перебігу подій: до кінця карантину розглянемо чотири важливі заняття; на кожному занятті ви зможете заробити максимум три бали: за відповіді на питання у розділі уроку "ІІ. Актуалізація опорних знань." - 1,5 бала (0,5 за кожне питання); за теоретичну відповідь по заняттю - 0,5 бала; за домашню роботу - один бал. Усі свої роботи ви повинні залишати у коментарях до відповідного заняття. Будь-ласка, дотримуйтесь правил і виконуйте завдання, працюючи над отриманням балів. Успіхів всім вам, шановні.
IV. Вивчення нового матеріалу.
Площу паралелограма можна обчислити за формулою:
Тепер заходимо в програму Paint і креслимо паралелограм.
V. Теоретичне завдання.
Згадай ознаки і властивості паралелограма.

VI. Практичне завдання.
Накресли в зошиті паралелограм за розмірами і умовою, як зображено на фотографії, застосовуючи креслярські інструменти. Перепиши розв'язання задачі по вимірюванню площі паралелограма через застосування іншої формули площі. Вивчи формулу, яка на фотографії.
VII. Домашнє завдання.
Знайти площу трикутника АDF. 

14 коментарів:

  1. А где умова? Мы только Знаем AB или же 4,6 это и есть AD?

    ВідповістиВидалити
  2. Числа из неоткуда беруться, получаеться

    ВідповістиВидалити
  3. Ще вам відомо, що кут В = це 140 градусів. Числа не беруться з "неоткуда".

    ВідповістиВидалити
  4. мы умножаем ab на cb и на синус а в условии же нету cb где мы его взяли? в условии нету

    ВідповістиВидалити
  5. и еще чтоб найти треугольник надо узнать высоту а где нам эту высоту взять?

    ВідповістиВидалити
  6. по факту треугольник прямоугольный а формула для прямоугольного
    S = a * b / 2
    a = 3 по условию площи прямоугльника
    b = 3.5 (FC = 11 - dc = 7.5)
    a * b = 3 * 3.5 / 2 = 5.25
    Коптев

    ВідповістиВидалити
  7. Попробывал как у Коптева
    S = a * b / 2
    a = 3
    b = 3.5 FC = 11 - ВС = 7.5
    a * b/2 = 3 * 3.5 / 2 = 5.25
    Как-то так

    ВідповістиВидалити
  8. У меня тоже что то такое вышло
    S = a * b / 2
    a = 3
    b = 3.5 FC = 11 - ВС = 7.5
    a * b/2 = 3 * 3.5 / 2 = 5.25

    ВідповістиВидалити
  9. S = a * b / 2
    a = 3
    b = 3.5 FC = 11 - ВС = 7.5
    a * b/2 = 3 * 3.5 / 2 = 5.25

    ВідповістиВидалити
  10. S=a*b/2
    a=3
    b=3.5FC=11-ВС=7.5
    a*b/2=3*3.5/2=5.25
    Тиро Поліна

    ВідповістиВидалити
  11. Правильна відповідь: 5,25.
    Оцінки наступні:
    Коптєв-12
    Іванов-11
    Якимішин-10
    Шаптала-9
    Тиро-8
    Сергієнко-7.

    ВідповістиВидалити
  12. Sпрямокутника= a * b / 2
    a = 3
    11 - ВС = 7.5
    3 * 3.5 / 2 = 5.25
    Володимир

    ВідповістиВидалити